Miting w Rybniku

Kończymy zawody w Rybniku dwoma medalami w sztafetach. Dziewczyny w składzie Zosia Kukułka, Julia Wawrzyniak, Maja Gadzalińska oraz najmłodsza Nadia Jędrczak zwyciężyły w wyścigu OPEN 4×50 metrów stylem zmiennym. Srebro w tej samej konkurencji wywalczyła sztafeta chłopców w składzie Witold Gosławski, Adam Prus, Michał Kaleta oraz Kacper Kleszczyński. Wcześniej medale za starty indywidualne odebrali Michał Kaleta za 200 metrów stylem dowolnym (srebro), Julia Wawrzyniak za 200 metrów stylem dowolnym (srebro), Zosia Kukułka za 100 metrów stylem grzbietowym (brąz), Witek Gosławski za 100 metrów stylem grzbietowym (brąz). Na pochwałę zasługuje także cała ekipa rocznika 2010, która walczyła w jednej grupie z rocznikiem 2009 i zajmowała miejsca w czołówce a gdyby klasyfikacja obejmowała tylko ten rocznik często całe podium zajęli by nasi reprezentanci. W klasyfikacji punktów klubowych zajęliśmy ostatecznie drugie miejsce